3 najkvalitnejšie značky plaviek v roku 2022

Nezáleží na tom, aké sú vaše preferencie, každý má inú predstavu o tom, ako by mali vyzerať dokonalé plavky. Pre niektorých sú najdôležitejšími faktormi materiál a popruhy, zatiaľ čo pre iných sú prioritou pestrofarebné módne dekorácie. Najlepšie plavky sú tie, v ktorých sa cítite pohodlne a sebaisto vo svojom tele. Či už dávate prednosť jednodielnym tielkam alebo dvojdielnym bikinám, kľúčom k úspechu je nájsť oblek, v ktorom sa budete cítiť najlepšie.

V súčasnosti je ľahké nájsť spoločnosti, ktoré ponúkajú modely plaviek vyhovujúce vašim požiadavkám, ako je napríklad zvýšená podpora pŕs, strih s dlhým trupom alebo atraktívne farby a vzory, a to za rôzne ceny, aj keď máte obmedzený rozpočet.

Najvyššia kvalita značiek plaviek

Tento článok predstavuje 3 najkvalitnejšie značky plaviek Tieto značky sú oceňované za svoj výkon aj dizajn a ponúkajú širokú škálu štýlov od malých bikín až po chrániče proti vyrážkam a plavecké plavky. Ich návrhy sú známe tým, že sú pohodlné, štýlové a všestranné.

Mylo Swim

Mylo Swim Bikini and Swimwear je kanadská spoločnosť vyrábajúca plavky, ktorá je všeobecne známa svojimi ekologickými a vysokokvalitnými plavkami. Venuje sa tomu, aby sa ľudia cítili dobre a aby priťahovali pozornosť ostatných. Táto značka plaviek je dôkazom tohto záväzku a všetky jej výrobky sú vyrobené z opätovne použiteľných tkanín.

Výber plaviek značky Mylo zahŕňa jednodielne plavky, vrchné a spodné diely plaviek vo veľkostiach od XS do XL. Každý výrobok je navrhnutý tak, aby lichotil vašej postave, zdôrazňoval vaše prirodzené krivky a zároveň vám poskytoval pohodlie a podporu.

Môžete sa sústrediť na hľadanie dokonalého oblečenia a cítiť sa bezpečne v plavkách Mylo Aj tie najodvážnejšie šaty môže byť ťažké nosiť so zmyselnosťou a sebavedomím. Môžete to dosiahnuť vďaka vysokokvalitnému oblečeniu, ktoré si môžete kúpiť pre seba. Či už sa chystáte na pláž, k jazeru alebo len na prechádzku, Mylo swim je to pravé.

Summersalt

Summersalt ponúka široký výber plaviek vo veľkostiach od 0 do 24 vrátane jednodielnych plaviek, bikín a tankín. Tieto kúsky sú navrhnuté tak, aby poskytovali oporu a lichotili vašej postave v rôznych štýloch.

Ak zvyčajne nosíte športové alebo volánové plavky, mali by ste sa teraz pozrieť na Summersalt. Majú na výber zo širokej škály štýlov Značka ponúka širokú škálu oblečenia plus-size, plavky určené pre ľudí s dlhším trupom a oblečenie, ktoré vyzerá skvele na každom. V ponuke nájdete kvetinové, volánové, jednofarebné aj hladké vzory, ktoré sa hodia k akýmkoľvek aktivitám, ktoré ste si na toto leto naplánovali.

Monday Swimwear

Monday Swimwear, línia plaviek s pozitívnym postojom k telu, ktorú založili Natasha Oakley a Devin Brugman, je veľmi populárna. Ich cieľom je zvýšiť sebavedomie a sebapoznanie žien prostredníctvom klasických vzorov a materiálov, ktoré lichotia ženskej postave.

Dôležitosť dobrého strihu nemožno dostatočne zdôrazniť, preto sa každý odev viackrát prispôsobuje. Plavky Monday Swimwear ponúkajú plavky pre ženy až do veľkosti košíčkov E/F a do sortimentu sa nepridávajú žiadne výrobky, kým dokonale nesadnú.

Na čo sa zamerať pri hľadaní plaviek? 

Dbajte na to, aby ste si vybrali plavky, ktoré poskytujú potrebnú podporu a krytie, aby ste sa vyhli prípadným poruchám šatníka počas cestovania.

Tkanina

Pri nákupe plaviek online si vyberte farbu a látku, ktorá po namočení nepriehľadne; teraz je lepší čas tento problém riešiť, než ho ignorovať. Spoločnosti vyrábajúce plavky by mali mať k dispozícii rôzne vzory a materiály

Použitie

Premyslite si, ako chcete predmet používať, a podľa toho ho zakúpte. Chrániče proti vyrážkam poskytujú ochranu pred slnkom, zatiaľ čo šnúrové plavky sú ideálne na leňošenie na slnku. Bezdrôtové plavky sú skvelé na voľnočasové aktivity, ale nie sú vhodné na pláž alebo športové aktivity. Ak chcete nájsť všetko potrebné na jednom mieste, vyhľadajte podniky, ktoré ponúkajú rôzne štýly pre mužov, ženy a deti.

Záver

Mylo Swim sa stalo kultovým vďaka svojim multifunkčným a celosvetovo atraktívnym dizajnom. Vytvárajú plavky pre rôzne typy postavy a ich výrobky sú navrhnuté tak, aby poskytovali podporu, pohodlie a zvýrazňovali postavu. Okrem toho starostlivo vyberajú textílie pre ich schopnosť udržať tvar, obopínať krivky, kontrolovať bruško a stláčať svaly.


Publikované: 15. 02. 2023

Kategória: Móda

Autor: Ivana Tůmová