So Sladkosťami pre hostí máte koláče bez práce. Kde v Bratislave nájdete pobočku e-shopu s koláčmi?

Niekto to rád horúce, iný zas sladké. Najmä počas narodenín, osláv, sviatkov, výnimkou však nie je ani svadobný deň či cappuccino v obľúbenej kaviarni. Ako hovorí ľudová múdrosť: dobrý koláč nemôže byť nikdy zlý. A týmto sa riadia aj v internetovom obchode s tortami, zákuskami, dezertmi i slaným pečivom Sladkosti pre hostí. Ako e-shop funguje, aby ste si vy mohli užiť koláče bez práce?

Sladkosti pre hostí vznikli v roku 2014 v Žiline, za desať rokov pôsobenia na trhu sa rozrástli na celé západné Slovensko. Pobočky internetového obchodu s koláčmi, tortami a dezertmi nájdete okrem Žiliny tiež v Nitre, Trnave, Trenčíne a Bratislave. Bratislavská pobočka sídli na adrese Tomášikova 15950/10C.

Koláče na oslavu, k výročiu, len tak

Koláče v Bratislave si tak môžete užiť od Sladkosti pre hostí na narodeninovú oslavu, firemný event či len tak pre radosť. Ako však internetový obchod s dobrotami funguje?

„Vyberiete si pobočku, dátum doručenia, koláče, uhradíte – na mieste, alebo online – a prídete si ich osobne vyzdvihnúť. Do nášho e-shopu sme vložili množstvo času, prostriedkov i energie. A oplatilo sa. Vďaka spätnej väzbe od zákazníkov vieme, že celý proces objednávky je veľmi prehľadný a intuitívny,“ približuje prepracovaný internetový obchod manažérka Sladkosti pre hostí Zuzana.

Veľkým hitom je napríklad lahodná pistáciová torta, čokoládový cheesecake a tiež tradičné koláče, ako punčové rezy, dobošky, veterníky či laskonky. Do Bratislavy vám Sladkosti pre hostí dokážu doručiť i moderné dezerty: tartaletky, panna cottu alebo čokoládovú penu.

Koláče aj pre bratislavské kaviarne

Kaviarne v Bratislave môžu tiež siahnuť po dezertoch z internetového obchodu Sladkosti pre hostí. Podniky s obľubou servírujú svojim hosťom najmä koláče a torty, ktoré zákazníka nadchnú aj vizuálne. K takým patrí spomínaná pistáciová torta, alebo pavlovka či čokoládovo-malinová torta.

„Kaviarňam dokážeme ponúknuť zvýhodnené ceny – čím viac koláčov si od nás podnik objedná, tým vyššiu zľavu získa. Navyše, po predchádzajúcej dohode vám Sladkosti pre hostí môžu koláče doviezť priamo do kaviarne v chladiarenskom aute,“ opisuje výhody pre kaviarne manažérka Zuzana.

Svadba v Bratislave? Nie je problém

Svadobná torta do Bratislavy? Sladkosti pre hostí sa o to postarajú. Rovnako aj o svadobné výslužky, candy bar alebo tradičné/moderné/mix koláčov pre hostí.

„Okrem nášho e-shopu sme tiež hrdí na možnosť vytvoriť si svoju vysnívanú svadobnú tortu – sami si vyberiete príchuť krému, korpusu, obtretia, počet poschodí aj vzhľad torty,“ s nadšením rozpráva Zuzana zo Sladosti pre hostí.

Vo firme robia maximum pre to, aby nevesta so ženíchom boli čo najviac odbremenení od starostí s koláčmi a svadobnou tortou, preto po vzájomnej dohode dokážu koláče i tortu doviezť na miesto svadby v chladiarenskom aute – či už je váš veľký deň v Bratislave, Svätom Jure, alebo Trnave.

Chcete vyskúšať povestnú pistáciovú tortu alebo tradičné koláče? Objednajte si cez e-shop sladkostiprehosti.sk. 

Publikované: 26. 06. 2024

Kategória: Lifestyle

Autor: Anezka Nováková